Mały Obóz Direty vol. 3. Stokówka

Mały obóz, wielkie wyzwanie! Poznajemy nowy rejon skałkowy, tym razem pod Kielcami! Stokówka to ogródek wybitnie sportowy, zdobył opinie “westowego”. Czyli latamy się wspinać po Europie, nie wiedząc jakie skarby kryje nasza ojczyzna! Jest tu około 70 dróg, w tym 40 to drogi obite. Długości dróg wynoszą 6-18m a ich trudności wahają się od III do VI.5. Jest więc w czym wybierać. Skała kalcytowa ma strukturę krystaliczną, daje gwarancje znakomitego tarcia. Przeważającymi formacjami są płyty z krawądkami o nachyleniu od 80° do 120°.

Celem naszego małego obozu jest poznanie ciekawej skalnej formacji, szlifowanie technik wspinaczkowych, ćwiczenie technik linowych, a przede wszystkim cyfra! Czyli podnosimy sobie poprzeczkę!

Stokówka z lotu ptaka by Krystorek
  1. Termin: 9-11.09.2022, wyjazd w piątek po południu do miejsca noclegowego, sobota i niedziela wspinanie, powrót do domu
  2. Cena obozu: 300 zł/os (dla członków KSG DIRETA 250 zł/os.)
  3. Zapewniamy niezbędny sprzęt wspinaczkowy oraz:
  4. Opiekę instruktora.
  5. Ubezpieczenie NNW.
  6. Pakiet zdjęć z kursu.
  7. Zniżki na zakup sprzętu w zaprzyjaźnionych sklepach.
  8. Cena nie zawiera noclegu i transportu oraz wyżywienia (miejsce noclegu w trakcie ustalania, poszukujemy rozsądnej miejscówki).
Direciarze, liczę na Was 🙂 endrju.

Zapisy i informacje: szkolawspinaniadireta@gmail.com tel. 693148200.

Warunki zgłoszenia: przysłanie maila z danymi osobowymi i datą urodzenia oraz informacją o sprzęcie jakim dysponuje uczestnik, wpłata na konto opłaty obozowej. W mailu prosimy podać też informację o osobach towarzyszących (kwestia noclegu).

Uwaga: obóz jest adresowany do osób w każdym wieku, ale które już wspinały się w skałach i potrafią posługiwać się sprzętem asekuracyjnym.

Wpłaty: Andrzej Janka 48 1140 2004 0000 3802 6162 2560

This image has an empty alt attribute; its file name is IMG_3951-1024x768.jpg
Zapraszam,  Andrzej Janka.

Transport: celem zmniejszenia kosztów transportu proponujemy wynajem busa lub porozumiemy się w sprawie wspólnego przejazdu autami osobowymi. Tę kwestię ustalimy z zainteresowanymi.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – 10 os.

Stokówka